Primaria Cetate

Adresa:

Comuna Satu Nou, Nr. 53

Telefon: 0263-271.419

Fax: 0263-271.729

Email: primaria@primaria-cetate.ro


Relatii cu presa / mass-media:

Persoana de contact:

Persoana

Telefon: 07xxx

Email: primaria@primaria-cetate.ro


Program de lucru cu publicul:

Luni intre orele: 8:00-16:00

Marti intre orele: 8:00-16:00

Miercuri intre orele: 8:00-16:00

Joi intre orele: 8:00-16:00

Vineri intre orele: 8:00-14:00


Program de audiente:

Programul de audiente al persoanelor care ocupa functii de conducere in cadrul Primariei Cetate este:

Primar: marti - intre orele 9:00-12:00

Viceprimar: joi - intre orele 9:00-11:00

Secretar: miercuri - intre orele 9:00-11:00


Petitii:

Petitii se pot depune folosind adresa de email a primariei: primaria@primaria-cetate.ro


Adresele de email pentru compartimentele din cadrul primariei sunt urmatoarele:


Taxe si impozite: impozite@primaria-cetate.ro


Contabilitate: contabilitate@primaria-cetate.ro


Achizitii publice: achizitiipublice@primaria-cetate.ro


Secretariat: secretariat@primaria-cetate.ro


Urbanism: urbanism@primaria-cetate.ro


Registru agricol: registruagricol@primaria-cetate.ro


Asistenta sociala: asistentasociala@primaria-cetate.ro


Viceprimar: viceprimar@primaria-cetate.ro


Primar: primar@primaria-cetate.ro


Registratura: registratura@primaria-cetate.ro